USA TODAY & WALL STREET JOURNAL BESTSELLING  AUTHOR OF ADDICTIVE NEW ADULT ROMANCE  |  CLICK HERE TO SIGN UP TO BECCA’S NEWSLETTER

Title: Merciless Kings

English Title: Merciless Kings

Language: Polish (Polski)

Publication Date: September 6th, 2023

Format(s): Kindle, Paperback

BUY NOW

Przed nimi nie ma ucieczki…

Kiedy Everly Walker miała siedemnaście lat, jej rodzice zginęli. Zmuszona zostawić swoje dotychczasowe życie, przeprowadziła się do wuja, którego ledwo znała. Blackstone, w którym była do tej pory tylko raz, od tej chwili miało stać się jej całym światem.

Na swoje nieszczęście w nowej szkole Everly zwraca na siebie uwagę nie jednego, nie dwóch, ale trzech najbardziej osławionych facetów na kampusie. Saint Devin, Mateo Soto i Callum Connelly – znają ich wszyscy. Dzięki swojej reputacji sieją postrach i wzbudzają respekt. Jedni nienawidzą ich za władzę, jaką posiadają, inni chcą być tacy jak oni.

Nazywają ich Królami Cmentarzyska, ponieważ rządzą południową stroną miasta, zazdrośnie broniąc swojego terytorium. Krążą o nich plotki. Liczne historie powtarzane półgłosem, szeptane po zmroku. Że być może cmentarzysko – złomowisko starych aut, gdzie mieszkają i pracują – nie zawdzięcza swojej nazwy tylko temu, że gniją tam stare samochody…

„Merciless Kings” to pierwszy tom trylogii Boneyard Kings.

OSTRZEŻENIE:

Ta książka zawiera sceny przemocy, opisy brutalnych i perwersyjnych praktyk seksualnych, a także elementy horroru, które mogą wywoływać niepokój. Treść książki jest fikcją literacką. Powieść ta jest przeznaczona dla dorosłych czytelników i czytelniczek.