USA TODAY & WALL STREET JOURNAL BESTSELLING  AUTHOR OF ADDICTIVE NEW ADULT ROMANCE  |  CLICK HERE TO SIGN UP TO BECCA’S NEWSLETTER

Ruthless Kingdom

Title: Ruthless Kingdom

English Title: Ruthless Kingdom

Language: Polish (Polski)

Publication Date: November 6th, 2023

Format(s): Kindle, Paperback

BUY NOW

Może być tylko trzech Królów Cmentarzyska. Walka o trony się skończyła, gra o życie dopiero się zaczyna. Finałowy tom trylogii Boneyard Kings! 

To, co początkowo brała za przekleństwo, okazało się błogosławieństwem w przebraniu. Kiedy Everly musiała zamieszkać ze swoim wujem po śmierci rodziców, wiedziała, że jej życie nigdy nie będzie takie samo. Gdy poznała trzech niezwykłych chłopaków, była przekonana, że ta znajomość doprowadzi ją do zguby. Jednak gdy wszystkie tajemnice wyszły na jaw, Królowie Cmentarzyska stanęli po jej stronie. Teraz w tym mieście zbudowanym na krwi i korupcji wspólnie pokażą, do czego są zdolni. Przyświeca im tylko jeden cel – zdemaskować winnych. 

Niegdyś budzący strach i mający władzę trzej przeciwnicy staną do walki z trzema królami i ich królową. W tym bezlitosnym starciu triumf drogo kosztuje, lecz gdy celem jest zemsta, warto się odważyć i zaryzykować wszystko. 

Tym razem gra się kończy. Kto jako ostatni powie szach-mat?

Zanurz się w mrocznym świecie zemsty z wciągającym finałem serii Boneyard Kings autorstwa Bekki Steele i C. Lymari. Ruthless Kingdom spodoba się wszystkim fankom gorących romansów z motywami dark academia i reverse harem. Pełne emocji zakończenie trylogii, które czytelnicy zapamiętają na długo.

Ostrzeżenie: 

Książka zawiera sceny przemocy, opisy brutalnych i perwersyjnych praktyk seksualnych, a także elementy horroru, które mogą wywoływać niepokój. Treść jest fikcją literacką i nie stanowi realistycznego odzwierciedlenia. Powieść przeznaczona dla dorosłych czytelników i czytelniczek.